Trzydniowy zlot turystów ,,Na powitanie jesieni”

W piątek 17 października 28 uczniów naszej szkoły wyruszyło na trzydniowy zlot turystów ,,Na powitanie jesieni”. To już po raz XXXV spotkaliśmy się na turystycznym szlaku. Na szczęście pogoda dopisała i mimo pochmurnego nieba, nie zmokliśmy ani razu. W dobrych humorach uczestnicy dzielnie pokonywali kolejne kilometry trasy, a wieczorami wesoło spędzali czas.

W Brodziszewie rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski, a później jeszcze były gry na boisku i placu zabaw. Na metę w Otorowie dotarliśmy w niedzielne popołudnie, tutaj czekały na nas konkursy i ciepła grochówka.

Warto było zostawić wygodny fotel, aby spędzić czas poznając drogi i bezdroża regionu szamotulskiego. Do zobaczenia wkrótce.

Katarzyna Dobrychłop

Fot. Katarzyna Dobrychłop