received_426449114827969

Tomasz Drab – Mistrz Europy i Wicemistrz Świata we fryzjerstwie w SP2 Szamotuły

Tradycją naszej szkoły stało się zapraszanie osób wykonujących ciekawe zawody. 18 marca po raz kolejny gościł u nas pan Tomasz Drab – Wicemistrz Świata, Mistrz Polski i Mistrz Europy we fryzjerstwie. Tomek bardzo ciekawie opowiadał o swojej pasji, jaką jest fryzjerstwo. Przedstawił swoją drogę zawodową, zwracając uwagę na fakt, że poświęca się fryzjerstwu nie w stu, a w tysiącu procentach.

Uczniowie naszej szkoły mogli obejrzeć modele służące do stylizacji fryzur i dowiedzieć się, czym różnią się sztuczne włosy od prawdziwych. Tomek zaprezentował też swoje motto, które każdemu dało dużo do myślenia:

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Dzięki tej maksymie bohater naszego spotkania osiągnął ogromny sukces dając dowód, że jeśli tylko chcemy i będziemy ciężko pracować, możemy zdobyć to, co chcemy.

Tomku, serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie w progi naszej szkoły.

Beata Malinowska
Grzegorz Bartek