20160111_160910

TĘCZOWA WRÓŻKA CIĄGLE CZARUJE

Bardzo prężnie działa w naszej szkole kółko plastyczne dla najmłodszych pod wdzięczną nazwą ,, Czary Tęczowej Wróżki”, którego opiekunkami są p. Ewelina Budych i p. Agata Szwedek. Dzieci spotykają się co dwa tygodnie na dwie godziny, aby wyczarowywać swoimi rączkami prawdziwe cudeńka. Były to już m. in. kolorowe rybki, gniotki z baloników i włóczki, zakładki do książek, bombki na choinkę i inne ozdoby świąteczne, kartki okolicznościowe. Dzieci przygotowały również upominki na Dzień Babci i Dziadka. Techniką dekoupage wykonały piękne deseczki do powieszenia na ścianie.

Każde zajęcia są starannie przygotowane. Dzieci uczestniczą w nich bardzo chętnie. Z przyjemnością mogą doskonalić swoje zdolności i umiejętności, poznawać nowe techniki plastyczne, rozwijać wyobraźnię, pobudzać inwencję twórczą. Kolejne zajęcia już wkrótce. Ciekawe, co tym razem panie przygotowały dla dzieci?

Agata Szwedek

Fot. Agata Szwedek