P_20181116_205647

Święto misia w klasie pierwszej

W piątkowy wieczór klasa I A spotkała się z pluszowymi przyjaciółmi. Mały, duży, brązowy, kolorowy, puszysty, z kokardką, czy w kubraczku… Każde dziecko posiadało własnego ulubionego pluszowego misia. Nasze spotkanie zaczęliśmy od przywitania wszystkich dzieci i ich misiów, następnie każdy o swoim przyjacielu mógł opowiedzieć. Wspólnie projektowaliśmy kolorowe plakaty z misiami, tworzyliśmy misiowe przebrania i bawiliśmy się przy misiowych przebojach. Poszliśmy także z wizytą do biblioteki szkolnej, gdzie w świetle latarek spędziliśmy czas z Kubusiem Puchatkiem. W przerwie między zajęciami na dzieci czekały prawdziwe smakołyki serniczek, babeczki i słodkie pierniczki. Czas tego wieczoru płynął szybko, pierwszaki spędziły go bardzo wesoło i na długo pozostanie w ich pamięci.

Katarzyna Dobrychłop