20151126_100203

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Uczniom klasy I b w Dniu Święta Pluszowego Misia w szkole towarzyszyły ich ulubione pluszaki.  Dzieci chętnie opowiadały o swoich  miśkach, podkreślając ważną ich rolę w życiu.

Sporządziliśmy ranking najpopularniejszych miśków w naszej klasie i wygrał zdecydowanie Miś Puchatek, następny był Miś z niebieskiego domku, ale pamiętaliśmy również o Uszatku, Koralgolu i Yogi. Główną atrakcją tego dnia była wizyta pani bibliotekarki Eweliny Budych wraz z uczennicami z Gimnazjum nr1 w Szamotułach – dwoma Dominikami i Julką. Starsze koleżanki zaprezentowały utwory literatury dziecięcej, wspólnie bawiły się przy piosenkach, w których królował miś. Pierwszaki otrzymały  od dziewczyn własnoręcznie zrobione, techniką orgiami misie. Na zakończenie wspólnie świętowaliśmy przy „misiowych ciasteczkach”.

To przemiłe spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci, dziękujemy gimnazjalistkom i do zobaczenia.

Renata Paczkowska

Fot. Renata Paczkowska