ŚWIATOWY DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

W tym roku obchodzono go 11 lutego. W ramach podjętych działań dotyczących BEZPIECZEŃSTWA UCZNIA w SIECI przeprowadzono pogadanki podczas zajęć z informatyki. Uczniowie oglądali filmiki poświęcone tej tematyce i opracowali dokumenty o cyberprzemocy. Wzięli także udział w konkursie na pracę plastyczną. Wszystkie plakaty wykonane zostały zgodnie z tematem i w ciekawy sposób prezentowały zagadnienie. W ocenie Jury, w skład którego wchodzili nauczyciele informatyki, plastyki i opiekun SU oraz uczniowie z zarządu SU, najciekawsze plakaty wykonali: Nicola Pyzia (VIIA), Antoni Dyzert (VIIS) Bartosz Stefaniak (VS). Wszystkim uczestnikom dziękuję za zaangażowanie i gratuluję wiedzy oraz pomysłowości. Nagrody dla 3 najlepszych wykonawców oraz dyplomy dla wszystkich uczestników zostaną wręczone wkrótce.

Elżbieta Manszewska