DSCN4690

Spotkanie wigilijne w I b

Spotkanie wigilijne w gronie  dzieci i ich rodziców oraz dyrektor szkoły Małgorzaty Jagiełłowicz   odbyło się  17 grudnia. Uczniowie klasy I b w odświętnych strojach  i z wielką powagą prezentowali tradycje Świąt Bożego Narodzenia  w oprawie muzycznej piosenek świątecznych i kolęd.  Dodatkowym „prezentem” dla gości był występ  tanecznego zespołu „Monsters”, tancerze zatańczyli układ taneczny   Starship5 stars, zdobywając  uznanie  zgromadzonych . Jak każe tradycja świąt był również czas obdarowywania prezentami,  dzieci otrzymały słodkie upominki, a rodzice kartki, wykonane własnoręcznie przez uczniów, z najlepszymi życzeniami świątecznymi. Czas upłyną szybko, w  miłej atmosferze świątecznej dając  rodzicom  chwilę wytchnienia  w zgiełku przedświątecznych obowiązków.   Dla wszystkich mamy najlepsze  życzenia świąteczne:

Lśni dookoła choinkowy blask
Niebo pełne śniegu
Niebo pełne gwiazd
Niech święta radością wypełnią nasz dom
a Nowy 2016 Rok doda blasku Waszym dniom.

Uczniowie klasy I B z wychowawczynią
Renatą Paczkowską

Fot. Marek Dziarkowski