20191218_114043aaa

Spotkanie rekolekcyjne z ks. Tomaszem

To było pełne niespodzianek spotkanie! Zaczęło się występem dzieci z Betlejemki, które pod kierunkiem siostry Moniki i pani Kasi przygotowały koncert kolęd. Za swój występ zebrały mnóstwo oklasków. Po krótkiej przerwie do auli szkolnej przybył ks. Tomasz. Ksiądz rekolekcjonista zaimponował uczniom SP2 swoimi oryginalnymi zainteresowaniami i talentami. Jego gra na gitarze i afrykańskich bębnach pozostanie na długo w pamięci uczestników rekolekcji. Ks. Tomasz mówił o dzieleniu się dobrem i tym co mamy najlepszego, także umiejętnościami. Zachęcił do rozwijania swych pasji i z pewnością dzięki niemu wielu uczniów zacznie teraz swą przygodę z bębnami.

Na stronach facebooka i youtube można znaleźć filmy z muzyką graną przez ks. Tomasza – szukaj: Fejm dla Boga.

https://www.facebook.com/pages/category/Community/Fejm-dla-Boga-1760492127527277/

Maria Tomkowiak