20181128_100145

Spotkanie czytelnicze z okazji Święta Misia

25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji uczennice klasy 6a Julia Bździel, Jagoda Kwapisz oraz Julia Mieczyńska uczestniczyły w spotkaniu czytelniczym dla najmłodszych dzieci naszej szkoły. Odwiedziły grupę przedszkolaków: Małych Odkrywców oraz grupę Poszukiwaczy. Dziewczyny czytały dzieciom wierszyki i opowiadania o misiach. Maluchy bardzo uważnie słuchały i odpowiadały na pytania dotyczące przeczytanego tekstu. Po zakończeniu czytania był też czas na wspólną zabawę z przedszkolakami.

Na koniec spotkania Julka, Jagoda i Julka obdarowały wszystkie dzieci papierowymi misiami, które same wykonały. Był to bardzo miło spędzony czas z maluszkami. Dziewczyny już zaplanowały kolejne spotkanie. Bardzo dziękuję uczennicom za zaangażowanie.

E. Budych