20191107_121838

SPOTKANIE AUTORSKIE Z P. RENATĄ PIĄTKOWSKĄ

W czwartek 7 listopada dzieci z klas I A, III A i III B uczestniczyły w spotkaniu autorskim z pisarką p. Renatą Piątkowską, autorką takich książek jak m.in. ,,Gang Słodziaków”, „Wieloryb”,  „Nie ma nudnych dni”, „Na wszystko jest sposób”, „Paluszki”, „Z przysłowiami za pan brat”, „Szczęście śpi na lewym boku”, „Cukierki”, „To się nie mieści w głowie”, „Mądra głowa zna przysłowia”, „Zbój: Opowiadania o koniach i konikach”.

Spotkanie miało miejsce w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy. Przebiegało w niezwykle sympatycznej atmosferze. Pani Piątkowska przyjechała z lektorką p. Malwiną, która przepięknie czytała fragmenty wybranych książek i wprawiała dzieci w doskonały nastrój. Warto dodać, że wszystkie książki Renaty Piątkowskiej są pełne ciepła i humoru. Zawierają też walor edukacyjny. Na końcu uczestnicy spotkania mogli zakupić wybraną książkę z pamiątkowym wpisem autorki.

tekst i fot.:  Agata Szwedek