Sportowy piątek Va i VII s

17 listopada klasy Va i VII s wybrały się na wycieczkę do Poznania. W pierwszej kolejności uczniowie wraz z opiekunami M. Wojciechowską, K. Dyzertem oraz M. Dyzertem udali się na ulicę Bułgarską, gdzie mogli zwiedzić zaplecze stadionu Inea, które podczas dni meczowych nie jest dostępne dla kibiców. Dzieci obejrzały salę legend, salę konferencyjną, szatnię piłkarzy, lożę prezydencką, lożę dla reporterów. Dużą niespodzianką okazało się wejście na poziom boiska wraz z ławkami rezerwowych. Dzięki pani przewodnik uczniowie poznali wiele ciekawostek dotyczących stadionu oraz drużyny KKS. Był również czas na pamiątkowe zdjęcia przy lokomotywie, czy też zakupy w firmowym sklepiku Lecha.

Następnie wycieczka udała się do parku trampolin Jump Arena, gdzie uczniowie pod opieką wykwalifikowanych instruktorów mieli okazję spędzić czas na szaleństwie, zabawie i sportowych rywalizacjach. Dzieci korzystały min. z trampolin sportowych, ścieżek akrobatycznych, basenów z gąbkami, gladiator arena oraz wiele innych. Dzień pełen atrakcji i wysiłku sportowego zakończył się wizytą w restauracji McDonald’s.

Tekst i fot. Magdalena Wojciechowska