SP2 Szamotuły: Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

W naszej szkole po raz kolejny odbył się wojewódzki konkurs języka angielskiego, w którym wzięli udział uczniowie klas VIa, VIb, VIIa, VIIb oraz VII s. Dla niektórych uczniów było to pierwsze doświadczenie udziału w konkursie językowym, a dla innych kolejny raz, gdyż brali udział w poprzednich edycjach. Test składał się z 8. zadań sprawdzających umiejętność czytania ze zrozumieniem, znajomości słownictwa oraz struktur leksykalno-gramatycznych.

Pierwsze miejsce na etapie szkolnym tego konkursu zajął Alan Perz, drugie zajął Kacper Fernster, a trzecie Weronika Bartkowiak. Dalsze miejsca zajęli: Konstanty Lamcha, Kamil Hebratowicz, Julka Poprawska, Kamil Uryzaj, Jakub Barwin, Igor Kurczewski, Bartosz Drożdżyński, Wiktor Korybalski oraz Michał Jądrzyk. Wszystkim uczniom gratulujemy odwagi, ponieważ tegoroczny konkurs był na bardzo wysokim poziomie!!!

Monika Paluch