SP2 Szamotuły: Urodziny Misia w IB

W piątek, 24 listopad,a punktualnie o godz. 17.00, uczniowie klasy Ib spotkali w szkole, aby świętować urodziny misia. Na tę uroczystość każde dziecko przybyło ze swoim ulubionym pluszakiem. Również rodzice przyjęli zaproszenie i przeczytali dzieciom fragmenty książek „Kubuś Puchatek” i „Miś Uszatek”. Uczniowie brali udział w różnych konkursach, wykonywali prace plastyczne, śpiewali piosenki i oglądali bajki. Nie zabrakło odśpiewania wszystkim misiom „Sto lat” oraz słodkiego poczęstunku.

Pani Ewelina zaprosiła uczniów do biblioteki szkolnej, gdzie mogli zapoznać się z przygodami Misia Teodora. Po kolacji odbył się wielki bal . Dzieci, wraz ze swoimi Misiami tańczyły i śpiewały w rytm misiowych przebojów. Wspólna zabawa dała im wiele radości i zadowolenia. Był to mile spędzony czas z kolegami i koleżankami. Już dziś czekają na kolejne urodziny.

Violetta Rakowska