DSCF2113 — kopia

SP2 Szamotuły: Ostatni dzwonek i zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Szamotułach oficjalnie zakończyli naukę w roku szkolnym 2017/2018. W piątek w budynku przy ul. Piotra Skargi 2 dzieci odebrały świadectwa. To był długo wyczekiwany moment. Dla wszystkich miniony rok był pełen wyzwań i sukcesów oraz nowych doświadczeń. Wyróżniający się uczniowie otrzymali świadectwa z paskiem oraz nagrody książkowe. Pani dyrektor, Małgorzata Jagiełłowicz podsumowała miniony rok szkolny i złożyła gratulacje, podkreślając sukcesy oraz osiągnięcia sportowe. Po zakończeniu części oficjalnej uroczystości uczniowie zaprezentowali program artystyczny.

Wkrótce więcej zdjęć – zapraszamy do obejrzenia galerii.

Fot. LillyHann Fotografia, Robert Kalisz