20180206_100204

SP2 Szamotuły: Konkurs recytatorski „W zimowej szacie”

W prawdziwie zimowej scenerii przebiegał konkurs recytatorski zorganizowany we wtorek dla uczniów klas I-III przez p. Ewelinę Budych oraz p. Agatę Szwedek. Jak sama nazwa konkursu wskazuje, tematem przewodnim była zima. W komisji konkursowej, której przewodniczyła p. Dyrektor Małgorzata Jagiełłowicz zasiadły także p. Aleksandra Deckert oraz Adrianna Ochowicz. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji Jury nagrodziło pamiątkowymi dyplomami oraz książkami następujących recytatorów:

W kategorii klas pierwszych:
Darię Mikołajczak z kl. IB – I miejsce
Nataszę Jankowską IA – II miejsce

W kategorii klas trzecich zwyciężyła Amelia Mizgalska z kl. III C, II m. zajął Krzysztof Polesiak, również uczeń III C, natomiast III m. zdobyła Anna Walczak z kl. III A.

Wszystkim laureatom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Agata Szwedek
Fot. Ewelina Budych