IMG_20200220_090212

Słodka tradycja

W czwartek dnia 20 lutego 2020r. uczniowie klasy 6s razem z wychowawczynią klasy Panią Monika Paluch celebrowali polską tradycję Tłustego Czwartku. Dzięki zaangażowaniu Trójki Klasowej (serdeczne podziękowania dla Pani Kamińskiej oraz Pani Hanke za pomoc w organizacji tej niespodzianki), mieliśmy możliwość spędzenia tego czasu smacznie i wesoło. Odbyły się konkursy jedzenia pączka bez oblizywania się oraz konkurs wiedzy na temat dobrego zachowania przy stole. Jak mówi staropolskie przysłowie – „Jeśli ktoś nie zje ani jednego paczka w tłusty czwartek – w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło”. Niektórzy uczniowie zjedli nawet po dwa paczki, więc zapewne będzie im się wiodło doskonale!

Tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału w związku z powyższym klasa 6s z wychowawczynią życzy wszystkim udanej zabawy. Enjoy, celebrate and have fun!!!

Monika Paluch