received_4301020549965145

Siatkarki nadal na fali – awans do finału Mistrzostw Polski Młodziczek

Nasze uczennice – zawodniczki UKS Szamotulanin Szamotuły osiągnęły rewelacyjny wynik podczas finału Mistrzostw Polski Kinder plus sport.

Miniony weekend (4-5 września) to spełnienie marzeń każdej zawodniczki i trenera. Zuzia Kicmann, Nicola Sapuła i Paula Jankowska wraz z koleżankami z Szamotulanina awansowały do Finału Mistrzostw Polski Młodziczek! To pierwszy finał żeńskiego zespołu od 26 lat funkcjonowania klubu. Już za  tydzień dziewczyny powalczą w Warszawie o najwyższe trofea. Trzymajcie mocno kciuki!

25-28.08 odbył się Finał Mistrzostw Polski w Mini Siatkówce Kinder. Brały w nim udział  dwie nasze uczennice.
Nicola Sapuła i Jagoda Zdanowicz wraz z koleżankami zagrały  w kategorii „czwórek” niewiele zabrakło, by awansować do najlepszej ósemki turnieju. Dziewczyny walczyły do samego końca. Ostatecznie zajęły miejsce 12, co jest  bardzo, bardzo dobrym wynikiem, bo w rywalizacji w tej kategorii wystartowało w Polsce ok 140 zespołów. :)

Na finale w Gliwicach z dziewczynami była trenerka Dorota Szyszka pracująca w naszej szkole, która z młodszymi dziewczynkami z Klubu w kategorii 2 wywalczyła 4 miejsce w Polsce.

OGROMNE gratulacje dla wszystkich zawodniczek i trenerów!
Trzymajmy kciuki za dalsze sukcesy!

- Dorota Szyszka