b_pre_574d4b5ed5924

Rozwiązanie konkursu „Palić, nie palić – oto jest pytanie”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Szamotułach informuje, że odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej konkursu na komiks  pt. „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”. Konkurs skierowany był do uczniów klas V szkół podstawowych.

Na etap powiatowy konkursu wpłynęło 8 najlepszych prac nagrodzonych na etapie szkolnym z 8 placówek. Łącznie w etapie szkolnym konkursu uczestniczyło 60 uczniów klas V szkół podstawowych z terenu powiatu szamotulskiego.

 

Decyzją Komisji Konkursowej etapu powiatowego  przyznano 3 nagrody:

 

I miejsce otrzymał Kacper Łukaszyk  ze Szkoły Podstawowej w Sędzinku

II miejsce zdobyła Nikola Kijek ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szamotułach

III miejsce zajął Filip Przewoźny ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szamotułach

 

Laureatom serdecznie gratuluję, natomiast wszystkim uczestnikom, jak i opiekunom serdecznie dziękuję za skorzystanie z propozycji wzięcia udziału w konkursie.

Dyplomy i upominki dla nagrodzonych uczniów zostaną przekazane bezpośrednio do szkół. Jednocześnie informuję, iż praca laureata  pierwszego miejsca została zakwalifikowana do udziału w etapie wojewódzkim konkursu. Finał zaplanowany jest na dzień  30.05.2019 r.

 

Zastępca Państwowego Powiatowego
Inspektora Sanitarnego w Szamotułach
mgr inż. Agnieszka Jachnik