2

Rozstrzygnięcie konkursu języka angielskiego „Happy Easter 2018″

Konkurs języka angielskiego na najładniejszą kartkę z życzeniami wielkanocnymi po angielsku rozstrzygnięty! W tym roku w konkursie udział wzięło ponad 30 uczniów. Zarówno pod względem estetycznym, jak i językowym wszyscy uczniowie bardzo się postarali. Kartki były przygotowane z pomysłem, a życzenia wielkanocne bardzo różnorodne: od sentymentalnych po humorystyczne. Wszystkie można było zobaczyć podczas wystawy w holu szkoły.

Ostatecznie konkurs „Happy Ester 2018″ wygrały:
miejsce pierwsze – Nikola Pyzia (klasa Va),
miejsce drugie – Antonina Szymanowska (klasa IVb) oraz
miejsce trzecie – Nikola Kijek (klasa IVa).

Wszystkim gratulujemy pomysłowości i kreatywności oraz zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku!

Monika Paluch