4 Szopki

Rozstrzygnięcie konkursów w ramach projektu „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem 2015”

W miesiącu listopadzie 2015 roku społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Szamotułach rozpoczęła realizację projektu „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem 2015”. Uczniowie wszystkich klas wzięli udział w przygotowanych dla nich konkursach przebiegających w dwóch kategoriach wiekowych; klas I-III oraz IV-VI. W okresie przedświątecznych, podczas rekolekcji szkolnych rozstrzygnięto konkursy oraz wyłoniono zwycięzców. Uczestnicy konkursów poznali wyniki rywalizacji 21 grudnia 2015 roku podczas imprezy podsumowującej akcję. Społeczność szkolna mogła podziwiać wspaniałe prace wszystkich dzieci, dzięki wystawom prac zorganizowanym w szkole na szkolnym korytarzu oraz auli.

Uczniowie, ich rodzice oraz pracownicy szkoły zobaczyli ozdoby świąteczne, szopki bożonarodzeniowe, kartki świąteczne, opisane w języku niemieckim oraz angielskim, wieńce adwentowe oraz prace plastyczne, prezentujące polskie tradycje bożonarodzeniowe.

Wyniki konkursów (POBIERZ)

Adrianna Kiona

Fot. Adrianna Kiona