DSC_0012 — kopia

ROWER FIRMY SM STORM BIKES DLA SZKOŁY

W środę 17 maja br. w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Marii Konopnickiej w Szamotułach nastąpiło uroczyste wręczenie roweru przez firmę STORM. W imieniu firmy STORM na ręce Dyrektora Sławomira Dyzerta rower przekazał Dyrektor Operacyjny firmy STORM Mariusz Zimny.

Podczas apelu mogliśmy obejrzeć skecz na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, który zaprezentowała grupa teatralna „Wesołki Power”, prowadzona przez p. Anetę Domańską – Lembicz oraz wysłuchać piosenki o tematyce związanej z aktywnym wypoczynkiem, w wykonaniu dzieci należących do kółka muzycznego SP2, którym akompaniamował p. Artur Hoffmann. Nowy rower został też od razu przetestowany – odbyła się pierwsza, udana jazda próbna.

Wielkopolska Firma STORM postanowiła zadbać o bezpieczeństwo uczniów na drodze i wesprzeć szkoły – w tym naszą szkołę – w przygotowaniach do egzaminu na kartę rowerową, wychodząc naprzeciw potrzebom szkoły.

STORM jest jedną z wiodących polskich marek, zajmującą się produkcją i montażem rowerów. Marka STORM SM STORM BIKES dostępna jest w ponad 350 punktach dystrybucji, zlokalizowanych w całej Polsce. Modele tej marki mogą znaleźć się w każdym domu – rowery są adresowane zarówno do kobiet, mężczyzn, a także dzieci. W portfolio firmy znajdują się rowery: trekkingowe (turystyczne), MTB (górskie), miejskie i dziecięce.

Dziękujemy marce STORM. Jesteśmy pewni, że przekazany sprzęt pozwoli naszym uczniom lepiej przygotować się do uczestnictwa w ruchu rowerowym, co zapewni im bezpieczeństwo na drodze, a szkole sprawnie przeprowadzić egzamin na kartę rowerową.

#storm
#smstormbikes #stormbikes