rekrutacja-2018_19

Rekrutacja 2018/19

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych Akademii Przedszkolaka w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Szamotułach rozpoczyna się 1 marca 2018 r. Wnioski przyjmowane są do 23 marca 2018 r.

Dokumenty do pobrania:

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego

Oświadczenie rodziców

Potwierdzenie woli

Rekrutacja do klasy I rozpoczyna się 19.03.2018 r. Wnioski należy składać w terminie  do 30 marca 2018 r.

Dokumenty do pobrania:

Karta zapisu do kl. 1

Oświadczenie rodzica dziecka przyjętego do kl. 1 – poświadczenie woli

Harmonogram rekrutacji  podany w Zarządzeniu Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły

DRZWI OTWARTE

W sobotę 10 marca w godz. 10.00 – 12.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych rekrutacją do oddziałów przedszkolnych i do klasy I na DRZWI OTWARTE .

Bedzie można pobrać formularze rekrutacyjne, zobaczyć wnętrze i wyposażenie sal, zapoznać się z nauczycielami i ich metodami pracy.

W kolorowej, wesołej szkole czeka na dzieci i ich rodziców mnóstwo niespodzianek!

PRZYJDŹ – ZOBACZ – ZAPISZ SWOJE DZIECKO DO DOBREJ SZKOŁY!