Radusiowe śniadanie na trawie….

Ciepłe, słoneczne dni sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu…Coraz chętniej i częściej korzystamy z letnich przyjemności- jeździmy na rowerze, gramy w piłkę na boisku, spacerujemy, odpoczywamy na trawie.

Korzystając z uroków pięknej aury za oknem, Radusie z oddziału zerowego wraz ze swoją wychowawczynią postanowiły,  że piątkowy poranek spędzą nieco inaczej niż co dzień.

Poranne śniadanie dzieci zjadły na naszym nowym szkolnym zielonym boisku. Dzieci zabrały  ze sobą kocyki, napoje i zdrowe kanapki.

W blasku słońca podjadały ulubione przekąski, rozmawiały i wypoczywały.

Podczas biesiadowania odwiedziła nas nasza Pani Dyrektor, która z chęcią się do nas przyłączyła. Spędzając z nami czas w miłej i przyjaznej atmosferze.

„Śniadanie na trawie” zapewniło nam energie na cały dzień. Z uśmiechem na twarzy, w pełni zrelaksowani, z siłami na cały dzień, wróciliśmy do naszej sali, by zabrać się do dalszej pracy.

Wychowawczyni oddziału zerowego
Ewa Baraniak