Radusiowa wyprawa

Dnia 6 maja br. w ciepły, słoneczny dzień, Radusie z grupy zerowej wyruszyły na długo oczekiwaną wycieczkę do Przecławia, by zwiedzić „Kids Farm”- dziecięcą farmę.

Każdy uczestnik mógł z bliska zobaczyć, jak rosną uprawy, zapoznać się z maszynami rolniczymi, ujrzeć magiczny świat kolorowych ptaków, krów, koni, kóz oraz innych zwierząt. Dzieci mogły też przejechać się na kucyku lub bawić się w ogromnej piaskownicy. Nie zabrakło też pieczonych na grilu kiełbasek i pysznych owocowych soków.

Celem wycieczki było uświadomienie najmłodszym, jak ważne jest nasze środowisko i szacunek dla zwierząt. Poprzez wspólną zabawę i niecodzienną atmosferę poznały wartości i zagadnienia związane z przyrodą i zwierzętami. Podczas wycieczki mogły osobiście „dotknąć” przyrody i zaprzyjaźnić się z nią.

Radusie pełne wrażeń, radości beztrosko spędziły czas na zabawie, nauczyły się szacunku dla zwierząt i przyrody.

Wychowawczyni Radusiów
Ewa Baraniak