IMG_20210224_082717 — kopia

Próby do przedstawienia po angielsku

W naszej szkole dzieci uczą się języka angielskiego nie tylko z książek, ale również poprzez zabawę, rymowanki, piosenki, a ostatnio również poprzez odgrywanie ról w przedstawieniu w języku angielskim. Obecnie dzieci klas pierwszych ćwiczą swoje role do przedstawienia o zwierzątkach. Niebawem nagranie. Nauka poprzez odgrywanie ról w języku obcym nie tyko rozwija umiejętności językowe, lecz przede wszystkim otwiera dzieci na nowe doświadczenia. Kto wie… może w przyszłości ktoś z nich właśnie zostanie sławnym aktorem filmowym lub teatralnym….? Jak mawia stare przysłowie: „Czym skorupka za młodu… „. Talenty dzieci przejawiają bardzo wcześnie. Warto je dostrzegać i rozwijać, dlatego w naszej szkole dzieci mają taką możliwość i rozwijają swoje pasje.

Tekst i zdjęcia:
Monika Paluch