Prezentacje uczniów na ostatnich lekcjach języka angielskiego

Na koniec roku szkolnego 2018/2019 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z klas VI-VIII przygotowywali samodzielnie oraz przedstawiali prezentacje związane z krajami obszaru językowego. Mieli dzięki temu możliwość sprawdzenia siebie w roli osoby prowadzącej wystąpienie publiczne. Wielu uczniów ujawniło swoje talenty zarówno w prowadzeniu zajęć, jak i koordynowaniu zadań. Chwilowo próbując swoich sił w roli nauczyciela, dumnie prezentowali swoje umiejętności. Dzięki tym prezentacjom zajęcia były bardzo ciekawe ze względu na to, że uczniowie wyszukali naprawdę interesujące ciekawostki na temat Australii, Stanów Zjednoczonych, Anglii, Irlandii oraz Kanady. Wszystkim uczniom gratulujemy odwagi oraz umiejętności. Good job! CONGRATULATIONS!!!

Monika Paluch