3 — kopia

Podsumowanie świątecznej zbiórki dla zwierząt ze Schroniska

W grudniu w naszej szkole przeprowadziliśmy zbiórkę karmy oraz artykułów na rzecz podopiecznych zwierząt ze Schroniska w Przyborówku. Cieszymy się, że tak wielu uczniów oraz ich rodziców odpowiedziało na nasz apel i wzięło aktywny udział w akcji, za co serdecznie dziękujemy.

Zebraliśmy kilkadziesiąt kilogramów karmy, koce, legowiska oraz niezbędne artykuły. W sobotnie popołudnie wybraliśmy się do Schroniska, aby przekazać zebrane dary. Mieliśmy również okazję poznać kilku podopiecznych Schroniska, urocze pieski – „Kokos” i „Boski”, które zabraliśmy na spacer, nadal czekają na nowy dom.

Los porzuconych zwierząt nie jest nam obojętny, a takie przedsięwzięcia kształtują u dzieci i dorosłych postawę przyjaciela zwierząt. I oto chodzi – by być wielkim i pomagać małym!

Kl. 5s z wychowawczynią