DSC_0487

Podsumowanie projektu ZDROWO I SPORTOWO

W SP2 bardzo dużo się dzieje. W piątek konferencją żywieniową, otwarciem boiska sportowego i Rodzinnym Piknikiem zakończyliśmy projekt ZDROWO i SPORTOWO. Teraz czas na podsumowanie Tygodnia Sportu.

Dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w realizację tych zadań i przyczynili się do sukcesu szkoły. Rodzicom dziękuję za pięknie wystrojone stoły i zdrowe smakołyki podczas pikniku, uczniom za świetne występy (piosenki i układy taneczne) oraz wspaniałą, sportową rywalizację podczas meczów piłki nożnej i siatkowej. Nauczycielom dziękuję za współpracę i zaangażowanie na wszystkich etapach przygotowań i realizacji projektu.

Osobne słowa uznania kieruję dla Bartłomieja Gilewskiego – ucznia kl. 8s za niebywały improwizowany występ i komentarz „na żywo” meczów piłki nożnej. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Katarzyna Olejniczak, jedyna dziewczyna – grała chłopcami w drużynie jak najlepszy zawodnik oraz najmłodszy uczestnik  rozgrywek w piłkę nożną Mikołaj Pasik, który mimo młodego wieku wykazał się  doskonałą techniką gry.  Zwycięzcom gratuluję doskonałych umiejętności piłkarskich i skutecznego zespołowego działania.

Dziękuję Radzie Rodziców i sprzymierzeńcom szkoły za wspieranie realizowanych w szkole inicjatyw.

Dyrektor Szkoły
Małgorzata Jagiełłowicz

Oto zdjęcia wykonane podczas apelu podsumowującego Tydzień Sportu w naszej szkole. Pani dyrektor Małgorzata Jagiełłowicz wręczyła puchary i dyplomy drużynom, które odniosły sukces podczas Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej i Piłce Siatkowej.