3serduszkaaaa

POCZTA WALENTYNKOWA

Zbliżają się WALENTYNKI, które w tym roku przypadają podczas ferii zimowych, dlatego już teraz Wam o tym przypominamy. W naszej szkole uczennice kl. IV b (Julia i Zuzanna) będą rozdawały walentynki w poniedziałek 17-tego lutego.
Skrzynki pocztowe (walentynkowe pudełeczka), do których można wrzucać kartki dla swoich sympatii, zostały rozstawione w bibliotece szkolnej i świetlicy. Zachęcamy, byście pisali miłe liściki, ale nie koniecznie trzeba je podpisywać. Ważne, by serduszko było odpowiednio zaadresowane. Należy podać imię, nazwisko oraz klasę. Miłej zabawy!
                                                                                                                                               E. Budych