P1090187

Pierwszaki na Kids Farm

W czwartek, 7 czerwca, obie pierwsze klasy odwiedziły Kids Farm w Przecławiu. Na dzieci czekało tam wiele atrakcji. Najpierw odbyły przejażdżkę traktorem po polach, na których rosły rośliny i zboża uprawne. Potem Pani Ewa zaprowadziła je do stajni, gdzie opowiadała o życiu zwierząt hodowlanych. Dzieci z bliska zobaczyły konie, kozy i kucyki. Spotkały także psy, koty, króliki, owcę i świnki wietnamskie. Zaczarowany ogród powitał je kolorami roślin i ptaków. Pierwszoklasiści również doskonale bawili się na dmuchańcu. Skosztowali też pysznej kiełbaski z grilla i soku owocowego. Wizyta na Kids Farm okazała się doskonałą lekcją przyrody. Dzieci poznały pracę rolnika i hodowcy zwierząt, świetnie się przy tym bawiąc. Do domu wróciły pełne wrażeń i bardzo zadowolone.

A. Szwedek, Fot. V. Rakowska