DSC_0239

Pierwszaki na Farma Kids

Uczniowie klasy Ia i Ib 4 maja pojechali na wycieczkę do Przecławia na farmę Państwa Paul. Mimo niesprzyjającej pogody, atrakcji i niezapomnianych wrażeń było co niemiara.

Dzieci zwiedziły „Zaczarowany ogród”, w którym różne gatunki zwierząt: kury, króliki, papugi, bażanty żyją w jak wielkiej rodzinie, wspólnie spożywają pokarmy i bawią się każdego dnia. Pierwszaki spotkały się z baranem Jeremim, owieczkami Olą i Tolą oraz świnkami Megi i Pegi.   W stajni zaprzyjaźniły się z końmi, wśród których były: szef Arko, Siera, Syndi, Rusłan, Demi, Dori, Mira i Hoska.  Poznali również: krowę i choć nie była fioletowa nazywała się Milka. Później pani Ewa zapowiedziała spotkanie z tygrysami, lecz zamiast nich z boksu wybiegły rozbrykane kozy Pepa i Mela. Następnie dzieci poznały kucyki Bonitkę, Blankę i Wiliama, na których każdy odbył przejażdżkę.  Był również czas na zabawę w piaskownicy, z piłką i zjeżdżanie na „dmuchawcu”.  Wspaniałych doznań zapewniła pyszna kiełbasa z grilla.

Wszyscy wrócili szczęśliwi, w doskonałych humorach i pełni cudownych wrażeń. Bardzo dziękujemy za przemiłe przyjęcie Państwu Paul i polecamy wszystkim, bo warto!

Renata Paczkowska

 

Fot. Katarzyna Dobrychłop i Renata Paczkowska