DSCN1984

SPORT – Ola w finale wojewódzkim

3.04.2014r. na terenie Centrum Sportu w Szamotułach, w ramach „Współzawodnictwa Sportowo – Turystycznego Gmin Powiatu Szamotulskiego”, odbyły się indywidualne biegi przełajowe. Nasza skromna ośmioosobowa reprezentacja wystartowała w czterech przygotowanych dla szkół podstawowych kategoriach. Wśród dziewcząt kl. IV-V Nel Sadek zajęła 21 miejsce na 65 startujących. W tej samej kategorii wiekowej Tomek Drożdżynski był 21, a Krzysztof Jądrzyk i Mikołaj Hoffmann zajęli miejsca w czwartej dziesiątce.  

  Rewelacyjnie spisały się dziewczęta klas VI. W biegu, w którym wystartowały 42 dziewczynki, nasze uczennice uplasowały się w pierwszej dziesiątce. Julia Szustak zajęła IX m, Nikola Gierczyńska VII a Ola Cygan IV. Czwarte miejsce dawało awans do finału wojewódzkiego. Zatem mamy swoją reprezentantkę w finale, który odbędzie się 22.04.2014 r. w Żerkowie.
 
Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim
Ewa Sikorska