Ognisko klasowe z okazji Dnia Matki i Ojca

W dniu 19.06. uczniowie klasy Ib wraz z rodzicami i wychowawczynią, wybrali się do leśniczówki Żurawiniec, aby  uczcić Dzień Matki i Ojca. Przy wspólnym ognisku uczniowie zaprezentowali dla swoich rodziców przedstawienie. Następnie obdarowały swoje mamusie i tatusiów własnoręcznie wykonanymi laurkami i kwiatkami. Podczas występu tata Zosi usmażył nam kiełbaski, które ze smakiem zajadaliśmy. Wreszcie nadszedł czas  na  wspólne zabawy i  konkursy z rodzicami. Wszyscy chętnie w nich uczestniczyli. W nagrodę dzieci otrzymały książki i słodycze. Największą atrakcją były „Podchody”. Jest to świetna zabawa łącząca aktywność fizyczną z pogłębianiem wiedzy. Sprawiła ona dzieciom i rodzicom wiele radości. Podczas całej imprezy towarzyszyła nam miła i serdeczna atmosfera.

Violetta Rakowska

Fot. Violetta Rakowska