IMG_20200626_140328

Nietypowe pożegnanie uczniów kas VIII

Wyjątkowy rok szkolny 2019 – 2020 dla uczniów klas 8 był szczególny, nie tylko z powodu nietypowych warunków pisania egzaminu. Także pożegnanie ze szkołą odbyło się inaczej niż zwykle – bez gości, rodziców, w nielicznym gronie, z nieodłącznymi atrybutami stanu zagrożenia epidemicznego – mierzeniem temperatury ciała przy wejściu, maseczką, przyłbicą, rękawiczkami. Jakby tego było mało, przygotowana przez nauczycieli uroczystość rozpoczęta na boisku szkolnym, z powodu obfitego deszczu musiała być przeniesiona do sali gimnastycznej, by wręczane uczniom świadectwa ukończenia szkoły podstawowej nie zamokły.

Ostatnie wspólne spotkanie było okazją do wspomnień, podsumowań i życzeń. Mamy nadzieję, że w sercach ósmoklasistów nasza szkoła stanowić będzie miły obraz dobrze spędzonych dni, zawiązanych przyjaźni, niezwykłych przeżyć, ciekawych spotkań. Absolwentom życzymy wielu sukcesów w dalszej nauce, mądrych, przemyślanych decyzji, podążania za marzeniami i osiągania zamierzonych celów.

Oto fragmenty z pożegnania uczniów klas ósmych ze szkołą:

https://youtu.be/GJGC2ccr7zk