Niespodzianka w ramach nagrody dla klasy VIIB

Klasa VII B wygrała Konkurs Rady Rodziców i z tej okazji w ramach piątkowej niespodzianki uczniowie razem z wychowawczynią p. Moniką Paluch wybrali się na pokaz filmu w technologii 3D. Film został wybrany nie bez kozery, ponieważ KAPITAN MARVEL to amerykański fantastycznonaukowy film akcji stworzony na podstawie kultowego komiksu z serii Kapitan Marvel. Przedstawia superbohaterkę Carol Danvers, która walczy ze złem wszechświata, aby powstrzymać zło wszechgalaktyk, walczących o pozycję w kosmosie. Reżyser Ryan Fleck, zadbał o to, aby film był pełen zaskakujących zwrotów akcji, a efekty specjalne wbijały nas w fotel. W rolach głównych zobaczyliśmy plejadę amerykańskich aktorów na czele z fenomenalnym Samuel L. Jackson-em oraz Jude Law-em. Projekcja tego filmu była dla nas jak podróż do krainy przyszłości albo międzygalaktyczna wycieczka po innych wymiarach kosmosu, a okulary 3D potęgowały te nieziemskie doznania. Wyszliśmy z sali kinowej czując, że „MAMY TĘ MOC”!!!

Dziękujemy Radzie Rodziców za wyróżnienie oraz wspaniałą nagrodę. W szczególności chcielibyśmy podziękować p. Zuzannie Sroce, która zorganizowała całą akcję. To była dla nas super niespodzianka na koniec tygodnia.

Klasa VII B oraz wychowawczyni Monika Paluch