2016-09-24 11-18-02

„Najważniejszy w każdym działaniu jest początek”(Platon)

„Najważniejszy w każdym działaniu jest początek”
(Platon)

Słowa te można przytoczyć z myślą o powstaniu Akademii Przedszkolaka, która rozpoczęła swoją działalność 1.09.2016 roku w naszej szkole.

W sobotę 24.09. uroczyście zainaugurowano otwarcie nowego przedszkola „Akademia przedszkolaka”.

Pani Małgorzta Jagiełłowicz jako dyrektor placówki wspólnie z Panem Karolem Hartwichem dokonała uroczystego otwarcia placówki.Przecięty został pęk balonów, które wznosząc się
w powietrze odsłoniły drzwi prowadzące do przedszkola.

Przekroczyli je po raz pierwszy rodzice wraz z dziećmi i wychowawcami, aby wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień.

Przywitani gromkimi brawami przedstawili tańce i piosenki a następnie stanęli po drugiej stronie widowni aby podziwiać występy jakie przegotowali dla nich uczniowie starszych klas szkolnych.

Dzień urozmaicały zabawy prowadzone przez wodzirejów. Każdy mógł także poczęstować się smakołykami jakie przygotowały dzieci ze szkoły podstawowej oraz przedszkola.

Był to znakomity czas na wspólną integrację, dzień pełen emocji i uśmiechu :)

Ksiądz proboszcz Mariusz Marciniak wyświęcił nowo powstałe sale przedszkolne a rodzice
i zaproszeni goście mogli zwiedzać nasz budynek.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za obecność oraz zaangażowanie w przygotowanie imprezy :)

tekst Katarzyna Brzezińska

.