1 — kopia

Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej oraz Dzieci w Futsalu

W dniach 12.12.2022 oraz 14.12.2022 zostały rozegrane Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej oraz Dzieci w Futsalu (etap miejsko-gminny). W starszej kategorii brały udział 4 zespoły: SP1 Szamotuły, SP2 Szamotuły, SP3 Szamotuły oraz SP Otorowo.

Nasi chłopcy w składzie: Kacper Kaczmarek, Igor Kucharski, Norbert Bakowski, Jakub Januszak, Filip Rzeszowski, Cezary Skorliński, Bartosz Stefaniak, Mikołaj Sznycer, Mikołaj Pasik, Michał Słowik, Borys Gościński zajęli II miejsce.

W drugim turnieju, w którym startowały drużyny z Otorowa, Pamiatkowa, Przyborowa, Baborowa, SP1 Szamotuły, SP2 Szamotuły, SP3 Szamotuły, nasi młodsi zawodnicy zdobyli I miejsce, wygrywając wszystkie mecze.

SP2 w składzie: Julian Jasiński, Michał Stebnicki, Igor Kobyliński, Jędrzej Dyzert, Kamil Kukawka, Maksym Sobański, Dorian Pajor, Kacper Wajs, Michał Żybura.

Gratulacje dla obu drużyn, które awansowały do etapu powiatowego!