P1070339

Mikołajkowe spotkanie w Gimnazjum nr 1

10 grudnia uczniowie klasy II b wraz z wychowawczynią zostali zaproszeni przez panią bibliotekarkę i uczennice klasy Ib i IIb z Gimnazjum  na mikołajkowe czytanie. Celem spotkania była promocja akcji,,Cała Polska Czyta Dzieciom”. Po raz kolejny pan dyrektor Tomasz Runowski i pani pedagog Beata Malinowska przeczytali dzieciom opowiadania o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Po wysłuchaniu bajki dzieci odpowiadały na zadane pytania dotyczące treści bajki. Egzamin zdały celująco. Na zakończenie każde dziecko otrzymało na pamiątkę Mikołajka zrobionego przez starsze koleżanki. Serdecznie dziękujemy pani Ewelinie, pani Beacie oraz panu dyrektorowi za mile spędzony czas. Jesteśmy już umówieni na kolejne spotkanie – walentynkowe.

Violetta Rakowska

Fot. Violetta Rakowska