MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

W piątkowy poranek, 6 grudnia sala gimnastyczna przy ul. Piotra Skargi wypełniła się dziećmi z edukacji wczesnoszkolnej, które w mikołajkowych czapkach rywalizowały między sobą w różnych konkurencjach sportowych. Imprezę przygotowały panie Agata Szwedek, Violetta Rakowska oraz Joanna Tuszyńska.

Imprezie przyświecało hasło ,, Rywalizujemy w duchu fair play”. Pani Joasia przygotowała dla dzieci następujące konkurencje: zdobienie choinki, wyścigi zaprzęgów, wrzuć prezent do worka Św. Mikołaja, poczta Św. Mikołaja, ruchomy most do krainy Św. Mikołaja. Wszyscy bawili  się wspaniale. Radości, śmiechu i sportowego zapału nie brakowało. Dużą atrakcją okazał się także występ formacji tanecznej  ,,Oreo”, którą prowadzi p. Tuszyńska. Dzieci mogły zobaczyć na parkiecie swoje koleżanki z klasy, które pięknie zaprezentowały świąteczny układ taneczny.

Nie obyło się bez wizyty gościa specjalnego czyli  Mikołaja, który przyniósł każdemu słodki upominek ufundowany przez Radę Rodziców. Na koniec każda klasa otrzymała również pamiątkowy dyplom. Dzieci na lekcje wracały bardzo zadowolone. Kolejne mikołajkowe spotkanie sportowe już za rok!

tekst: Agata Szwedek

Zdjęcia: Agata Szwedek i Violetta Rakowska