recytator_gif

Liryczne Nastroje – Szkolny Konkurs Recytatorski

21 października 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Szamotułach odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski LIRYCZNE NASTROJE dla uczniów klas 4 – 6. Wzięło w nim udział dwunastu uczestników. Zaprezentowali wybrane wiersze najpiękniej jak umieli.

Jury w składzie: Dyrektor SP2 Małgorzata Jagiełłowicz oraz nauczyciele poloniści: Hanna Durak i Maria Tomkowiak oceniło występy uczniów oraz przyznało nagrody i wyróżnienia:

miejsce I: Julia Majchrzak

miejsce II: Mikołaj Juszczak i Aleksandra Cygan

miejsce III: Zuzanna Dukat i Wiktoria Zielińska

wyróżnienie: Sergiusz Szymczak i Oliwia Dolata
Dyplomy wraz z nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców SP2 zostaną wręczone podczas uroczystego apelu z okazji Święta Niepodległości.
Laureaci, którym przyznano miejsca I – III zostali wytypowani do reprezentowania szkoły w Artystycznych Spotkaniach Recytatorów. Konkurs odbył się w dniu 23 października w Szamotulskim Ośrodku Kultury. Najlepiej swój wiersz zaprezentowała Zuzanna Dukat i otrzymała Nagrodę Pedagogiczną. Gratulujemy Zuzi, a wszystkim naszym reprezentantom życzymy udanych występów w kolejnych konkursach recytatorskich.
Maria Tomkowiak