bezp_szkolaaa

Lekcja o bezpieczeństwie

Starostwo Powiatowe Szamotuły oraz firma Hyundai Karlik – Baranowo przeprowadziły akcję skierowaną do przedszkolaków oraz uczniów klas I-II szkoły podstawowej pt.”Lekcja bezpieczeństwa”.

Akcja, której koordynatorem jest Joanna Synoradzka, ma na celu propagowanie bezpiecznego zachowania w ruchu ulicznym. Uczniowie naszej szkoły z klas pierwszych i drugich dnia 29 października 2013 r. również uczestniczyli w takim spotkaniu prowadzonym przez policjantkę Sandrę Śramę.Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w lekcji, czym potwierdziły, że posiadają bogatą wiedzę na temat reguł zachowania w ruchu ulicznym. Na zakończenie otrzymały znaczki odblaskowe oraz kolorowe balony. W dobrych humorach wróciły do szkoły.

Renata Paczkowska