Konkurs różancowy

Konkurs Różańcowy 2020

Październik jest miesiącem związanym z Matką Bożą Różańcową. We wszystkich kościołach na świecie w tym szczególnym miesiącu odmawia się tajemnice różańca świętego w różnych intencjach. Jest to także czas, by w gronie rodzinnym wykonać swój wyjątkowy i niepowtarzalny różaniec.

Każdego roku w naszej szkole w okresie od 1 do 20 października trwa konkurs na wykonanie dowolną metodą najpiękniejszego różańca. Teraz również nasi uczniowie wykonali przepiękne różańce i przynieśli je do szkoły. Spisali się na medal.

Komisja, w której skład weszli katecheci uczący w naszej szkole – Marzanna Panasko i Michał Galanciak, dokonała oceny poszczególnych prac i spośród wszystkich pięknych dzieł przyznała trzy miejsca. Uczniowie za swój trud i zaangażowanie otrzymają ocenę celującą, nagrodę rzeczową oraz dyplom. Laureaci – zdobywcy I, II i III miejsca zostaną poinformowani poprzez e-dziennik o wynikach konkursu. Kiedy tylko wrócimy do szkoły ze zdalnego nauczania, otrzymają nagrody i dyplomy.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Jesteście Wspaniali.

 

Katecheci: Michał Galanciak i Marzanna Panasko

Konkurs różancowy