insta-190x220

Kolejny sukces. Pracujemy na platformie: Instaling.pl

Uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2015/2016 po raz kolejny biorą udział  w V i VI edycji  nowego programu edukacyjnego (innowacyjna metoda nauczania słownictwa) – platforma Instaling.pl. Nauka jest koordynowana przez p. Izabelę Jedwabną – Błaszczyk.

Aplikacja Instaling.pl powstała jako odpowiedź na potrzebę efektywnej i bezwysiłkowej nauki słówek. Jej podstawowym założeniem jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy.

Przyswajanie słownictwa jest podstawowym elementem nauki  języka obcego. Dla wielu uczniów jest to najtrudniejszy element nauki, najżmudniejszy i wymagający najwięcej czasu.

Instaling.pl jest aplikacją do szybkiej nauki słówek, dostarczającą nauczycielom szczegółowe raporty na temat systematyczności pracy i postępów uczniów. Instaling.pl pomaga podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników pracy indywidualnych uczniów.

Edycja V/VI

Najlepsi uczniowie

KLASA VA
Kamil Uryzaj 1