Kochamy Babcie i Dziadków też kochamy..

W dniu 8 stycznia 2019r. w klasie IIb odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Dzieci pamiętały o tym szczególnym dniu wcześniej, ponieważ w tym roku przypada podczas ferii. Na początku przedstawiły Jasełka, a następnie zaprezentowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Włożyły wiele wysiłku w to, aby podziękować babciom i dziadkom za ich miłość i wszystko, co dobre. Gościom towarzyszył uśmiech oraz łzy wzruszenia. Po przedstawieniu wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a wnuki wręczyły własnoręcznie ozdobione wazoniki techniką decoupage oraz laurki z pięknymi życzeniami.

Na dziadków czekała jeszcze jedna niespodzianka. W dalszej części uroczystości goście zostali zaproszeni na sesję zdjęciową ze swoimi wnukami. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci, jak i dziadków. Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pięknych chwil w życiu oraz aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Violetta Rakowska
fot. LillyHann