DSC_0325

Klasa VIIB na pokazie multimedialnym

Klasa VIIB z wychowawczynią wybrała się na pokaz multimedialny, w trakcie którego uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek dotyczących zarówno Polski, jak i Polaków. Poznaliśmy historie naszych wspaniałych Wielkich Rodaków, którzy zarówno w kraju, jak i na emigracji dokonali spektakularnych odkryć. Warto było spędzić ten czas na pokazie, aby przekonać się, jak wspaniała jest Polska i jakimi niesamowitymi ludźmi są Polacy. Pozostaną na długo w naszej pamięci symbole naszej narodowej tożsamości, wynalazki oraz blask Orderu Orła Białego, najważniejszego odznaczenia, nadawanego za znamienite zasługi cywilne oraz wojskowe dla chwały i pożytku Rzeczpospolitej Polskiej. Poczuliśmy dumę z dokonań Polaków i ich znamienitych czynów.

Monika Paluch