kier001

KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły na KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI. Rozpoczął się on 28 października br. Dostawcą jest Księgarnia i Hurtownia Taniej Książki w Żychlinie.

W ofercie znajduje się 160 egzemplarzy, wśród których można zakupić książki popularnonaukowe, słowniki, poradniki, książki kucharskie, powieści dla dzieci i młodzieży, biografie, książki historyczne, klasykę polską i obcą, literaturę współczesną oraz książeczki do kolorowania dla najmłodszych, które można zakupić już za 1 złotych. Jest to wyjątkowa okazja do nabycia książek, bo Mikołajki i Gwiazdka tuż, tuż i może warto obdarzyć kogoś ładnym, interesującym i wartościowym prezentem. Dochód uzyskany z kiermaszu wzbogaci bibliotekę szkolną o nowe pozycje książkowe.

Serdecznie zapraszam
Ewelina Budych