DSC02096

Kiermasz Bożonarodzeniowy

W dniach 10-17 grudnia 2015 w SP2 w Szamotułach uczniowie będący członkami Szkolnego Koła PCK przygotowali Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na wystawie zaprezentowali własnoręcznie wykonane różnorodne ozdoby i kartki bożonarodzeniowe. Urozmaicić wystawę pomogli im członkowie Szkolnego Koła Plastycznego. Przygotowali oni szklane ozdoby, wykonane metodą de coupage. Odwiedzający szkołę; uczniowie, rodzice, dziadkowie oraz pracownicy mogli skosztować upieczonych wcześniej w tym właśnie celu pierniczków świątecznych. Wystawa okazała się również wspaniałą inspiracją dla zwiedzających. Wielu z nich zadeklarowało chęć wykonania podobnych ozdób i upieczenia pierników. W nastrojowej atmosferze, w towarzystwie świątecznej muzyki wszyscy spędzili miło czas.

Adrianna Kiona

Fot. Arianna Kiona