DSC_0331

KIBOLE z II A na meczu LECHA

We wtorek 19 kwietnia mali kibice z klasy II A wybrali się na mecz piłkarski ukochanej drużyny LECH POZNAŃ z drużyną PIAST GLIWICE. Towarzyszyła im liczna grupa rodziców, chłopcy z klasy szóstej- Maks, Szymon i Sergiusz  oraz najmłodszy kibic przedszkolak  Albercik. Jak na prawdziwych KIBOLI  przystało, wszyscy do meczu wspaniale się przygotowali. Były szaliki i koszulki klubowe oraz transparent. Atmosfera panująca na wielkim stadionie podczas meczu zrobiła na dzieciach wielkie wrażenie. Same bardzo aktywnie włączyły się w kibicowanie swoim ulubieńcom. Chociaż mecz zakończył się remisem 2 : 2 i zabrakło naszej drużynie trochę szczęścia do zwycięstwa, to i tak wszyscy wracali do domu bardzo zadowoleni planując już następny wyjazd na mecz przy Bułgarskiej.

Serdecznie dziękujemy państwu  Kamili i  Marcinowi  Nowickim za poświęcony czas i ogromne zaangażowanie  w zorganizowanie  wyjazdu.

Agata Szwedek

Fot. Ewelina Budych, Agata Szwedek