DSC00906 (Copy)

IA z SP2 z wizytą w Przedszkolu „Rzepka”

W czwartkowy poranek klasa IA wybrała się z wizytą do przedszkola „Rzepka”. Pierwszaki zostały zaproszone na inscenizację z okazji niedawno uroczyście obchodzonego Święta Niepodległości. Uczniowie mogli wziąć udział w ciekawej lekcji historii zaprezentowanej przez młodszych kolegów, którzy recytowali wiersze, śpiewali patriotyczne pieśni oraz pięknie zatańczyli Krakowiaka. Występ młodszych koleów spotkał się z dużym uznaniem nie tylko dzieci z naszej szkoły – SP2, ale także klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej nr 1. Mali aktorzy i tancerze zostali nagrodzeni przez widzów gromkimi brawami. Na koniec wszyscy stanęli do wspólnej fotografii. Przedszkolaki wraz ze swoimi paniami przyjęły zaproszenie do odwiedzenia naszej szkoły.

Agata Szwedek