pat-logo

I Przystanek Profilaktyczny PaT w SP2

W poniedziałek 30 września rozpoczynamy PaTPort czyli Tydzień Profilaktyki – 3 edycja „Szamotuły Sercem Otwarte na Teatr i Film”.
Będziemy gościć w naszej szkole pana Grzegorza Jacha, a 4-5 października także całą PaTportową ekipę – ok. 400 osób!

4 października (piątek) w godz. 10.00 – 13.00 odbędzie się V Marsz „Masz odwagę iść przez życie swoją własną drogą”.

Uczniowie kl. IV – VIII ustawiają się na boisku szkolnym i przechodzą na ul. Kapłańską, gdzie w parku Sobieskiego formowany jest korowód, a następnie z hasłami promującymi życie bez uzależnień idą do Hali Nałęcz. Tam odbywa się Gala oraz następuje otwarcie I Przystanku PaT w Szamotułach. Widzowie oglądają spektakl pt. „Sekret” w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Otorowie. Następnie biorą udział w koncercie – występ Adama Stachowiaka.

Godz. 15.30 – 18.00 to czas przeznaczony na warsztaty dla młodzieży PaT (Zespół Szkół nr 3 Szamotuły oraz w SP2 – sala gim. kuchnia i stołówka).

W godz. 20.00 – 2.00 w Hali Nałęcz trwają koncerty:
20.00 – Grupy Hip – hop,
21.00 – Agaty Steczkowskiej
22.00 – DJSimon, Noxa
23.00 – kuratorzy
24.00 – 2.00 – PaToteka DJ Simon

W godz. 20.00 – 22.00 (aula SP2) Grzegorz Jach i Teatr Wilanów zaprasza młodzież i dorosłych na krotochwile pt. „Niedźwiedź” A. Czechowa i „Na pełnym morzu” S. Mrożka – wstęp wolny

5 października (sobota)
godz. 10.30 – 14.00 w Hali Nałęcz odbędzie się Gala I Przystanku PaT.

Szczegółowych informacji udzielają: p. Agnieszka Nowaczyk i p. Beata Malinowska.